Manastireni.

Pagina in care spui si gasesti totul despre Manastireni

Pagina in care spui si gasesti totul despre Manastireni
Pagina in care spui si gasesti totul despre Manastireni

Cel mai mare site de stiri din Romania, Ziare.com, a lansat o platforma dedicata exclusiv localitatilor din intreaga tara, unde fiecare comuna are la dispozitie un site personalizat.

Acum ai un loc numai al tau, in care poti discuta cu vecinii si prietenii tai, poti spune ce se intampla in comuna Manastireni - Cluj, in care locuiesti tu sau familia ta.

Poti posta anunturi gratuite, special pentru cei din comuna Manastireni - Cluj, poti anunta cele mai importante evenimente din viata ta si a comunei tale, in pagini de Internet personalizate numai pentru tine.

Aici le poti arata vecinilor si celor dragi poze si inregistrari video facute de tine, despre viata ta sau despre locul in care traiesti.

Ai chef sa te relaxezi si sa intri in competitie cu vecinii tai? In pagina comunei Manastireni vei gasi cele mai noi si mai amuzante jocuri.

Acum poti transforma pagina oferita gratuit de Ziare.com intr-o adevarata carte de vizita a comunei in care traiesti.

Scrie despre tot ce se intampla in comuna Manastireni - Cluj

Poti discuta despre orice te intereseaza, poti scrie despre performantele comunei, despre evenimentele sociale si economice, despre viata oamenilor, despre bucuriile si necazurile lor.

Intra in comunitate! Afla tot ce se intampla in comuna Manastireni

Pagina se adreseaza si autoritatilor locale. Esti primar, consilier local, reprezentant al politiei locale, invatator, profesor sau preot? Scrie ceva despre comuna Manastireni, despre problemele si realizarile comunitatii.

Propune subiecte de dezbatere, implica-te si schimba ceea ce crezi ca ar trebui schimbat pentru a ajuta la dezvoltarea comunei tale.

Fa cunoscuta comuna Manastireni - Cluj, prin intermediul Ziare.com!

•  Cum ma inregistrez?

- pentru a face parte din comunitatea comunei Manastireni, trebuie sa te inregistrezi ca fiind membru al comunei - inregistreaza-te!

Atentie: Nu poti fi membru decat al unei comune. Odata inregistrat, nu mai poti schimba apartenenta ta la o comuna. Oriunde va aparea numele tau de user, va fi insotit de mentiunea "membru al comunei ...".

•  Cum postez informatii si articole?
Pentru a posta informatii sau articole despre comuna Manastireni, trebuie doar sa introduci un text si o poza in acest formular. Articolul tau va fi semnat cu numele tau de user.

•  Cum public anunturi?
Scrie titlul, textul anuntului, dar si datele tale de contact in acest formular. Odata postat, textul anuntului nu va mai putea fi modificat de dvs. Pentru orice solicitari, trimiteti un mail pe adresa comunamea@ziare.com.

•  Cum adaug un eveniment?
Pentru a posta un eveniment important pentru tine sau pentru comuna Manastireni - Cluj, trebuie sa introduci titlul si textul evenimentului, data de incepere si durata acestuia in acest formular. Odata postat, textul evenimentului nu va mai putea fi modificat de dvs. Pentru orice solicitari, trimiteti un mail pe adresa comunamea@ziare.com.

•  Cum incarc foto sau video?
Daca vrei sa postezi poze sau inregistrari video in pagina comunei Manastireni, trimite-le pe adresa de mail comunamea@ziare.com. Le vom posta in cel mai scurt timp. In curand, vei putea sa incarci singur poze si video in pagina comunei tale.

•  Cum administrez pagina comunei mele?
Administratorul decide ce merita cu adevarat sa apara pe pagina comunei sale, valideaza articolele, anunturile, evenimentele, pozele si inregistrarile video care vor fi afisate. Daca vrei sa fii administrator al paginii comunei Manastireni - Cluj, trebuie sa fii logat si sa te inregistrezi ca membru al unei comune. Daca doresti ca tu sa administrezi pagina comunei Manastireni, acceseaza acest formular si trimite cererea ta. Echipa Ziare.com te va contacta si iti va spune tot ce ai de facut.

Alte stiri

adauga si tu
Pagina in care spui si gasesti totul despre ManastireniPagina in care spui si gasesti totul despre Manastireni

Cel mai mare site de stiri din Romania, Ziare.com, a lansat o platforma dedicata exclusiv... citeste mai mult

"CURSA NEBUNEASCA SPRE PRIMARIE""CURSA NEBUNEASCA SPRE PRIMARIE"

LA ACESTE ALEGERI LOCALE DE ANUL ACESTA SUNT SURPRIZE FOARTE MARI, S-AU INSCRIS 3 CANDIDATI LA... citeste mai mult

Alegerile locale la primaria manastireni

In data de 27 05 2012 a avut lansarea candiatului USL TOSA VIOREL la primaria Manastireni.... citeste mai mult

Scrie despre tot ce se intampla in comuna Manastireni - Cluj!Scrie despre tot ce se intampla in comuna Manastireni - Cluj!

Ziare.com te invita la discutie. Acum ai la dispozitie un intreg website pentru a spune ce se... citeste mai mult

toate stirile
ManastireniIntra acum!

Anunturi

adauga si tu
Adauga anunt!

Poze din Manastireni

Trimite pe mail acum!
3 comentarii
Ordoneaza comentariile:Standard |Calitate |Numar Voturi |Recente

Taina zborului invatata intr-o dimineata la Manastireni,

Acolo am invatat alfabetul formarii, furia diminetilor in care alergam sa prind cursa, doctrinele politice ale bunicului meu interesat despre America si Vietnam, radacini ce am incercat mereu si mereu sa le fac mai mici ca sa nu ma doara.Acolo am fost la primul talk show de cu seara,acolo sunt *** mei vii sub marea cupola a celor mantuiti prin credinta in Isus Hristos Domnul, acolo creste rasadul de valori morale fundamentale,la care ma intorc mereu cu inima la cei generosi, cinstiti si harnici.Mi-e tare dor de mine... si de Florica ratii...

 

s

intradevar avem o comuna cu care trebe sa ne mandrim,si eu de fiecare data ma intorc cu drag aici, e locul in care te incarci cu energie pozitiva,si acuma parca mi-a duc aminte de farmecul copilariei dupa care suspin si acuma,mie dor de acele frumoase vremuri.

OVAGfdCAjiM

It's like you're on a miossin to save me time and money!