Manastireni.

"CURSA NEBUNEASCA SPRE PRIMARIE"

"CURSA NEBUNEASCA SPRE PRIMARIE"
mvg

LA ACESTE ALEGERI LOCALE DE ANUL ACESTA SUNT SURPRIZE FOARTE MARI, S-AU INSCRIS 3 CANDIDATI LA PRIMARIE.

PRIMUL ESTE COLDWA PETRU, CARE CONDUCE COMUNA DE 12 ANI.IN CEI 12 ANI IN CARE O FOST PRIMAR SE MANDRSTE CU REALIZARI BUNE, ZIC EU, PRINTRE CARE RENOVAREA CAMINELOR CULTURALE DIN MANASTIRENI, BEDECIU DRETEA SI ARDEOVA. ASFALATREA STRAZILOR DIN MANASTIRENI IN PROPORTIE DE 90%,INTRODUCEREA APEI POTABILE IN COMUNA ,DE ASEMENEA ASFALTAREA STRAZILOR PRINCIPAPALE DIN BEDECIU SI DRETE.

AL DOILEA CANDIDAT ESTE TOSA VIOREL, DIN BEDECIU,FIIND DE FOARTE MULT TIMP CONSILER LOCAL,CARE A SUSTINUT INTOTDEAUNA PROECTELE LOCALE DIN PRIMARIE,A STIUT BINE SA REPREZINTE INTERESELE LOCALNICILOR.

IAR AL TREILEA CANDIDAT SE NUMESTE URS GABRIEL STELIAN, CARE ESTE UN TANAR PE CARE IL APRECIEZ MULT,ESTE DE PROFESIE INSTRUCTOR AUTO.ASADAR FITI CU OCHI PE NOI CA NICI NU STITI CE RATATI!LUPTA VA FI FOARTE STRANSA,CEL MAI BINE COTAT SE PARE SA FIE TOSA VIOREL DATORITA CANDIDATULI SURPRIZA CARE A APARUT.MULT SUCCES TUTUROR CANDIDATILOR,SA CASTIGE CEL MAI BUN!

Alte stiri

adauga si tu
Pagina in care spui si gasesti totul despre ManastireniPagina in care spui si gasesti totul despre Manastireni

Cel mai mare site de stiri din Romania, Ziare.com, a lansat o platforma dedicata exclusiv... citeste mai mult

"CURSA NEBUNEASCA SPRE PRIMARIE""CURSA NEBUNEASCA SPRE PRIMARIE"

LA ACESTE ALEGERI LOCALE DE ANUL ACESTA SUNT SURPRIZE FOARTE MARI, S-AU INSCRIS 3 CANDIDATI LA... citeste mai mult

Alegerile locale la primaria manastireni

In data de 27 05 2012 a avut lansarea candiatului USL TOSA VIOREL la primaria Manastireni.... citeste mai mult

Scrie despre tot ce se intampla in comuna Manastireni - Cluj!Scrie despre tot ce se intampla in comuna Manastireni - Cluj!

Ziare.com te invita la discutie. Acum ai la dispozitie un intreg website pentru a spune ce se... citeste mai mult

toate stirile
ManastireniIntra acum!

Anunturi

adauga si tu
Adauga anunt!

Poze din Manastireni

Trimite pe mail acum!
2 comentarii
Ordoneaza comentariile:Standard |Calitate |Numar Voturi |Recente

Virtutea democratiei este schimbarea,

Sunt arhisuficiente doua mandate. Suntem o tara saraca cu multi oameni bogati. Ma aflu departe de Manastireni si dupa o luna in Oslo am ajuns in America pentru cateva luni, dar gandul meu se indreapta si spre locul natal si il rog pe Dumnezeu Sa Binecuvinteze aceste alegeri locale cu oameni cinstiti.

 

Viziunea mea pentru locurile natale,

O intalnire a oamenilor cu Dumnezeu care sa creeze o comunitate, sa transforme vieti si sa umple sufletul acestor oameni minunati cu o bucurie de nedescris, o viata fericita si prospera. Aceasta este viziunea mea pentru locurile copilariei mele, indiferent cine se afla la carma comunei Manastireni.